| madalyna a întrebat:

Buna TPU am si eu o mica-mare problema.As vrea si eu sa stiu ce sa fac ca sa mi se duca un os de peste din gat pot sa respir si sa beau apa dar cand mananc si cand vorbesc simti ca ma inteapa in gat.Am mancat mai multe alimente doar ca sa mi se duca dar fara rezultat ba chiar am stat si cu capul in jos dar nimi. Voi ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Eu cred ca osul nu mai e in gat de ceva vreme.Ce simti tu acum este rana provocata de acesta.Pana nu se vindeca, nu vei scpa de senzatia "os de peste in gat".

3 răspunsuri:
| Micutza_2327 a răspuns:

Cel mai efectiv este sa mananci miez de paine. happy.

| Andreea114820 a răspuns:

Si eu am avut si mi-a trecut de la sine.am auzit ca in cateva zile se "topeste" si in cateva zile nu m-am mai intepat in gat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu o felie de portocala. Asta e cea mai buna solutie. Indeasa-ti felia de portocala in gura si inghite-o intreaga.o sa treaca sigur. Nu mai simti nimic. Bafta! happy