| denisa1 a întrebat:

BUNA! ma numesc Denisa si am o mica problema.As vrea sa merg la mall-ul din Baia Mare, insa, nu stiu pe ce strada e! Ma ajutati si pe mine?(apropo sunt noua pe site...nu stiu mai nimic!)

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Dupa cum arata nu cred ca o sa se deschida in aprilie-mai, inca nu are pereti peste tot happy

| Black_Cherry a răspuns:

Buna. uite aici mallul se cheama gold plaza dar din cate am auzit nu e gata inca.
http://www.goldplaza.ro/node/125

| Black_Cherry a răspuns:

Da. inca e in constructie
http://www.goldplaza.ro/image/tid/15
am auzit de la cineva din baia mare ca se va deschide prim aprilie-mai.

| Bodo a răspuns:

Mallul e aporape gata.
Get ready for shopping laughing

| c8ilcopac a răspuns:

Mallul nu s-a deschis inca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iio is si mai si ca tinetongueis bota la scris(poat ai observat)tonguemall gold plazza? usor... da ai rabdare nu intra peste munciroei.cind o sa fie gata o sa scrie in ziartongueii face reclama de cand o fost numa un letztongueam auzit ca is cinema-uri si de toate:pshi eu m duk ori cand se deschide ori in alta zibig grinsucces la shopping-de fapt ce zic. fetele=nascute pentru shoppingwinkingai grija la investitii sa nmu iti para rau ca nu ai luat ce ti-ai dorittonguetotusi.merita sa mergi din cate am vazut pe nettongue

| deniiiiiisa a răspuns:

Si p mine ma cheama tot denisa! tot din bm!(coincidentza-poate)winkingmall-ul se numeste gold plata si ii f f fain(m-am uitat pe google si dupa cum scrie ii super)! deocamdata nu e gata dar sigur va aparea in ziar sau la tv cand se va deschide si o sa afli tot ce ai nevoie!winking