| MaiMai13 a întrebat:

Este ameteala sau incep sa am o boala? straight face De cateva zile sunt mereu ametita, la scoala imi vine sa cad si ma doare capul mereu. Nu stiu cum. Am inceput sa nu mai mananc, si daca mancam vomitam totul [si dupa aceasta tot rau mi se facea straight face] Acum dupa ce mananc ma strange tare burta si ma inteapa cand respir intesns, mancarea parca vrea sa iasa din mine. straight face Nu stiu ce sa fac [parinti nu-i amestec in asta ]. Doar sa Stiu ce am.

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Ti se pare tie ca esti sanatos tun daca te simti rau? Du-te la doctor, fa-ti analizele. E posibil sa ai orice. De ce sa nu ii amesteci in asta? Sunt parintii tai, e normal sa se ingrijeasca de sanatatea ta.

| 3ntzz a răspuns:

Vorbeste mai cu parintii si se rezolva toate! Dar daca chiar nu vrei du-te singura la un medic explica-i tot iar el o sa iti zica ce ai ori o sa te trimita la un alt medic dar in orice caz mai bine vorbeste cu parintii!
Succes si sper sa iti fie mai binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o boala. Sfatul meu este sa te duci la doctor. Sper ca sfatul e bun si o sa te ajute.Pa!

| Mariiia a răspuns:

Cred ca este vorba doar de lipsa de calciu. Ia niste vitamine. Dar mai bine mergi la un medic sa te consulte.
Multa sanatate!