| Geoorgiiii a întrebat:

Buna TPU :*! Am tot vazut pe facebook poze cu secvente din filme cu citate. Aveti vreo idee unde pot gasi un site cu imagini de genul? Multumesc frumos:*

3 răspunsuri:
| ღBrunette a răspuns:

Poţi căuta pe google, dar eu îţi recomand site-ul: www.weheartit.com. Acolo găseşti ce poze vrei. Multe persoane care şi-au făcut pagini de facebook cu poze şi citate, tot de pe acolo le-au descărcat.

| someonelikeu a răspuns:

Intri pe google si scrii replici din filmul sau serialul pe care il doresti de ex. replici din the vampire diaries si ati apare o chestie cu fb si replici intri acolo si gasesti poze :* sper ca te am ajutat

| someonelikeu a răspuns:

Intri pe google si scrii replici din filmul sau serialul care il doresti si vei gasi de ob ati apare fb cu replici etc intri acolo si gas