| LuizaImperffect a întrebat:

Am un cont pe facebook, si vreau sa imi schimb numele, dar deja am atins cota maxima de nume. Sau cum se spunelaughing! Am 4, si niciunu nu-mi place:p. E vechi contul si nu as vrea sa imi fac unul nou. Nu mai pot sa mi-l schimb, nu?! sad Funda daca stie careva:*

3 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Nu se poate schimba din pacate crying, am si eu aceeasi problema.

| BiancaDuta a răspuns:

Ba se poate... uite cum faci=>>Langa bara de cautare e numele tau, langa find friends, langa e home si dupa e o sageata intoarsa in jos, dai pe ea, si dupa la account settings=>>name si la sf barei name e scris edit.dai edit si acolo iti schimbi numele.bafta! funda?

| LuizaImperffect explică:

Am 4 nume, la asta ma refereamhee hee. Nu conturitongue