| aleexxaanndrra a întrebat:

Buna TPU am un telefon samsung galaxy mini si mi-am pus modelul acela din setari pentru securizare dar o colega a apsat de mai multe ori si acum i-mi cere parola si adresa de email care eu nu le stiu ce sa fac ca sa resetez telefonul? funda mersi urgent

1 răspuns:
| deejaykrysty a răspuns:

Desigur, incearca aceasta varianta, si daca tot nu merge, du-l la un servis autorizat in domeniu, resetarea lui ti se poate face pe loc prin PC de la firma respectiva dar te va costa ceva bani.