| Marcuanamaria123 a întrebat:

Am văzut un video cu o aplicație care daca deschizi gura și tipi te transformi în monstru, ceva de genul asta. Știti cumva cum se numește? Multumesc!

1 răspuns:
| sashamuff22 a răspuns:

Nu este o aplicatie. este un update de la Snapchat. dar merge doar la unele telefoane. ca sa poti sa faci asta trebuie sa tii apasat pe fata ta si sa astepti pana apar niste bline in partea de jos a ecranului. si apoi iti va spune telefonul ce sa faci.(sa faci ochii mari ca sa plangi etc.)