| liviu_3401 a întrebat:

Buna TPU as avea o intrebare ce prezervative ar fi mai largi? deci am incercat durex care le-am luat de la chioscuri dar nu le pot trage pe penis adica mi-ar trebui mai largi? ati avea idee de unde sa iau si care ar fi acelea mai largi pentru ca pe cutiile acele de prezervative care le-am luat nu scria nici marime nici nimic,,,,(((((

funda )))

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai idee cat de mult se largeste un prezervativ? Intra vreo 5 litri de apa in el. Tu pe ce incerci sa il pui? pe un butoi?

| liviu_3401 explică (pentru suntserios):

Il pot pune dar atunci ramane aer in capatul prezervativului deci daca il largesc il pot pune dar ramane aer in capatu prezervativului happy