| liviu_3401 a întrebat:

Buna TPU as avea o intrebare ce prezervative ar fi mai largi? deci am incercat durex care le-am luat de la chioscuri dar nu le pot trage pe penis adica mi-ar trebui mai largi? ati avea idee de unde sa iau si care ar fi acelea mai largi pentru ca pe cutiile acele de prezervative care le-am luat nu scria nici marime nici nimic,,,,(((((
funda ))) vreau sa precizez ca il pot rula dar mai greu pe penis deoarece il largesc dar cand fac asta ramane bule de aer in capat :::::

5 răspunsuri:
| onFire a răspuns:

Salut.
Ia sa incerci tu prezervativele love plus sensations...sunt bune rau laughing

| raceli a răspuns (pentru onFire):

if (window.yt.timing) {yt. timing. tick("bf");}

| adrian873 a răspuns:

Durex Comfort XL este cel mai bun

| raceli a răspuns:

< div class="yt-alert yt-alert-default yt-alert-error yt-alert-player">< div class="yt-alert-icon">< img src="//s.ytimg.com/yt/img/pixel-vfl3z5WfW.gif" class="icon master-sprite" alt="Alert icon"></div>< div class="yt-alert-buttons"></div>< div class="yt-alert-content" role="alert"> < span class="yt-alert-vertical-trick"></span>
< div class="yt-alert-message">
You need Adobe Flash Player to watch this video. < br> < a href="http://get.adobe.com/flashplayer/"> Download it from Adobe.</a>
</div>
</div></div>

| viserosii a răspuns:

Exista prezervative "Durex XXL"