| pisicutafacemiau a întrebat:

as dori sa va adresez această întrebare. Poate un elev care e paleta la ora de matematică sa se întoarcă pe calea cea bună? Eu de exemplu nu ma mai scot din 3 si 4, am rămas si corigenta anul trecut. Credeti-ma ca chiar am frica de această materie plus ca am un profesor care o cam pus pica pe mine. Mentionez ca sunt la liceu pe clasa a 10 si chiar nu inteleg. Va mulțumesc de răspuns!

2 răspunsuri:
| aimullah123 a răspuns:

Se poate.
Am luat 2.50 la simulare de bac in clasa a 11-a iar in a 12-a la bac am luat 9.25 big grin
Solutia : am mers la meditatii dar sa stii ca este nevoie de un profesor bun si de dorinta de a invata din partea ta

| Andreeush a răspuns:

Dacă te pui pe învățat cu siguranță vei lua note mai mari.
Ai putea să faci meditații.