| Bibu_4233 a întrebat:

as dori si eu niste statusuri. de dragoste, indiferenta sad. please. cele mai bune raspunsuri >fundita.big grin

5 răspunsuri:
| VIRU a răspuns:

Aici ai cam tot ce ti-ar trebui :P
Http://sweety-things.weebly.com/
Daca nu, zici si iti dau alt raspuns :)

| Andre3aCrystina a răspuns:

As vrea sa fiu o stea o stea cazatoare sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca te iubesc iubirea mea!

Iubirea inseamna jertfa si jertfa arata cit iubesti,caci dragostea e adevarata cind poti so dovedesti...

Te iubesc,te iubesc,te iubesc,te iubesc,te iubesc,te iubesc, te iubesc, te iubesc si gata fara tine nu pot

Sper ca iti plac big grin

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| gabrielaoana11 a răspuns:

La incput mi-a fost teama sa te cunosc acum te-am cunoscut dar mie teama sa ma indragostesc acum m-am indrogostic si mie teama sa nu te pierd

| gabrielaoana11 a răspuns:

Funda?