| pinkqueen98 a întrebat:

Buna TPU:*! As vrea sa abordez un still de imbracaminte/machiaj nouhappy[Fundaa:X]

Răspuns Câştigător
| bebelusasweet a răspuns:

Depide ce stil iti place tie cel mai mult (la imbracaminte ) iar despre machaj...totul tine si de personaliattea ta. daca esti o fire vulcanica presupun ca abordezi machiaj mai strident... eu iti propun sa te imbraci casual. fundita pls happybig grin:*

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Vara un stil sport cu pantaloni sau fuste scurte cu tricouri in culori vii, in picioare cu sandale sau pantofi sport gen Converse. Daca esti genul mai feminin, meditativ poti adopta un stil romantic, in culori pastelate eventual cu imprimeuri cu flori mici. Pentru accesorii poti vedea un site care in functie de modul in care esti imbracata iti alegi din colectia potrivita genului http://www.crownfashion.ro/ De exemplu pentru stil sport adopta accesorii din colectia Day by Day, Organic sau Rock, pentru o tinuta romantica incearca Vintage, pentru tinute vesele, de mare incearca Beautiful Colors sau Bali, etc... Iar machiajul in ton cu tinuta si accesoriile.

| browneyes99 a răspuns:

Buna!

Eu de obicei ma imbrac in tricouri mai largi eventual cu un maieu pe dedesubt,niste blugi mai mulati, cu tenisi, skateri sau bascheti.
Poti purta de asemenea niste camasi dragute, esarfe sau sepci cu cozorocul drept.Deasemenea ar fi super daca ai pune niste lanturi la pantaloni si sa porti pantaloni colorati.Mie una asa mi'ar placea.

Sper ca te-am ajutat!