| madaliniontzx a întrebat:

As vrea sa imi fac un Flesh Tunnel de 5mm in ureche. Doare, nu doare? Cat dureaza pana isi face efectul? Trebuie sa se vindece sau ceva de genu? Cum largesc gaura din ureche, si cum il bag? Astept raspunsuri, va multumesc!

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

In primul rand, trebuie sa iti cumperi un set de expanders, de la marimea cea mai mica la cea dorita. Arata cam asa: http://nadd-arts.tumblr.com/post/20842715675/dreadlocks Le poti gasi si sub alte forme decat cea din fotografie.
Incepi cu cea mai mica marime, nu stiu exact cat este. Lasi expander-ul in ureche in jur de 2 saptamani, pana se largeste si se vindeca destul incat sa poti trece la urmatorul. Tot asa, pana cand ajungi la marimea dorita.
Dupa ce ai ajuns la marimea dorita, iti poti pune flesh-tunnel-ul propriu zis.