| anky13 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi scrieti aici care doriti o poveste mai ciudata care vi s-a intamplat voua care scrie primul dau fundabig grin

Răspuns Câştigător
| helpu a răspuns:

Buna. Pai acu` 2 saptamani s`au furat din clasa 238 dei. Si toti dau vina ope mine. Nu stiu de ce. Dar nu i-am luat. Si acum ma pune diriga pe mine sa ii dau. Si nu am de unde. Mai ales ca sunt genu ala de copil bogat. straight face

2 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

am auzit de beaver straight face lol, am ramas marcata pe viata

| dyav0litza a răspuns:

Pai o poveste care mi se pare mie ft ciudata ii atunci cand iti prinzi iubitu ca te minte si te intreaba dc esti suparata si dupa aia tot el face pe suparatu pe ranitu pe nervosu.nu stiu ce credeti voi da mie mi se pare ciudat