| ionela12 a întrebat:

as vrea sa va intreb cum sa ai niste poze mai reusite la status pe facebook sau pe mess!
am vazut multe poze dragute totusi eu cred ca arat naspa in poze
cine imi da niste sfaturi sau program de editat poze sa am si eu poze dragute
primeste funda! #@

Răspuns Câştigător
| Anna_4575 a răspuns:

Buna,Ionela. Eu zic ca toti spunem ca nu am iesit bine in poze. Parerea mea e ca trebuie sa te simti bine in pielea ta, asa cum esti tu. Totusi daca vrei program de editat poze, eu iti recomand photoscape. E cel mai la indemana si usor de folosit.

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Poate la avatar nu la statusstraight face
Incearca program de editat online sau photoshot si photoscape

| MenInShadow a răspuns:

Photoshop*

| TrollHeart a răspuns:

Salut! nu trebuie sa pozezi "super" pentru ca poate tie ti se pare ca areti urat in poza dar poate altora le place... nici mie nu-mi place cum arat in poze dar cuiva :X îi place big grin funda? big grin