| dia23 a întrebat:

As vrea si eu niste filme cu adolescenti ......cum ar fi "street dance "; "last song "; "dear john" stiti voi...:*

Răspuns Câştigător
| AlinaMessaros5 a răspuns:

Pfuiii eu ti-as zice sa te uiti la "Inca un film despre adolescentii" e super bestial e despre adolescentii, comedie si putin pornoo...laughing

4 răspunsuri:
| Lorennna a răspuns:

Pretty little liars e serial happy. Merita vazut :*.

| AlinaMessaros5 a răspuns:

Npk...ti-a placut filmul?smugwhistling daca mai vrei sa vb uite id meu denisa.deni71winking

| Faniii a răspuns:

Little birds
Detenetion
LOL
Project x
10 Things I Hate About You
mean girls
the girl next door
Aceasta este o lista cu filme.Dar iti recomand sa urmaresti seriale urmarite de majoritatea adolescentilor cum ar fi :
The Vampire Diaries
Gossip Girl
Pretty Little Liars
Heroes
Supernatural
One tree Hill

| dia23 explică:

Multumesc mult kiss si diavol 112 merci de avertizare laughing