| Dulcika50 a întrebat:

as vrea si eu niste informatii despre liceul Spiru Haret din Bucuresti, niste pareri...adica cam cum sunt profesorii, cum e in general liceul.Eu sunt boboaca si vreau sa stiu ceva despre liceul in care voi fi la toamna. Daca mai sunt si boboci in Spiru care vad aceasta intrebare va rog raspundeti.Multumescwinking

1 răspuns:
| Sadop a răspuns:

Nu sunt la acest liceu, deci nu te pot ajuta.
Insa ti-as propune sa cauti pe retelele de socializare persoane din acelasi liceu cu tine, din clase mai mari si sa-i intrebi pe ei.
Bafta!