| Al3x_3632 a întrebat:

As vrea si eu sa ma zic ceva... deci sunt in clasa a 7-a si la mine in clasa sunt 3 fete marfa cu care ma inteleg... mie imi place cel mai mult de una(ea e cea mai timida dintre ele)mrog am jucat si adevar si provocare cu ele.ma pup cu ele in fiecare zii dar ea este mai timida decat celelalte 2 care ma plac. Ele (cele doua care ma plac)imi sar in brate ma pup cu ele si asa dar ce pe care o plae e mai timida nu vine mereu la mine sa ma pup cu ea sau ceva. si nu stiu cum sa fac sa ma placa si ea mai mult ca sa fiu cu ea. Nu neaparat cu alea 2. Funda:*(acelei fete i-am zis ca o plac dar mai trebuie sa o fac sa ma placa(nu mai am f mult))[o pun pana primesc mai multe raspunsuribig grin][deci am uitat sa mentionez ca ele 3 sunt cele mai bune prietene si toate 3 stiu ca o plac pe aceea si kk vreau sa fiu cu ea dar cele 2 fac asa mereu nu stiu ce sa mai fac ca sa ii atrag atentia ei si nu celor 2crying]scuze fratilor ca o pun iar dar am nev disperata

2 răspunsuri:
| stefyk97 a răspuns:

Refuza-le pe cele doua. Incetul cu incetul te departezi de ele, si te aproprii de a 3-a. Tu trebuie sa faci primul pas, sa vorbesti cu ea mai mult in pauze, sa o faci sa rada, complimente etc. si ea o sa se deschida mai mult in fata ta. Chiar daca toate stiu ca tu pe ea o placi, trebuie sa si demonstrezi. Daca tu dupa ce ai zis ca o placi, te-ai mai pupat si cu celelalte, normal ca nu au mai crezut spusele tale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dk stai cu disperatele alea, ea ce s` inteleaga? fiind timida, trebuie` s` te imprietesti bine cu ea.pana are incredere in tine si vb` cu tine.atunci ai ocazia.