| Krone a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cam pe la cati ani incepe sa-ti creasca baraba asa cat de putin sa se vada! Dau Funda

Help

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Din cate am auzit, si din cate am vazut, la baieti apare barba dupa 14 ani. Daca te razi, si te tot razi, o sa-ti creasca mult mai mult.

Toate cele bune!happy

11 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

@RoxyLove15 - barba? la 12-13 ani?
Eu cred ca mustata incepe sa apara la 12-13-14 ani, iar barba, in jur de 17-18 ani. happy

| RoxAnana a răspuns:

12-13 ani.acum depinde

| Jony123 a răspuns:

La 12 ani

| User a răspuns:

Depinde. Nu exista o regula, asta depinde de organismul fiecaruia. Asa, media cred ca ar fi vreo 17 thinking

| User a răspuns:

@xfact9r - Omu intreba la cati ani incepe sa se vada barba, apai... nu cred ca la 12 ani ti se vede barba, sau o-i fi trait eu in copaci de n-am vazut nici un tanc de 12 ani cu barba a la Gyuri Pascu. la 12-13 abia daca incep sa-ti iasa primele fire de par (si alea in zona mustatii, nicidecum in zona barbiei)... A, scuze, poate tu te-ai nascut cu lama-ntr-o mana si cu after shave-ul in alta si nu stim noi thinking

| Rustin a răspuns:

Paul27 17 e capu tau baiete."Baraba" incepe sa creasca pe la 12-13 ani.

| Pyssaa a răspuns:

Pe la 16

| NobodyHeree a răspuns:

Pe la 14-15 ani banuiesc straight face

| babydolldeea a răspuns:

15, 16 sau 17 ani depinde de baiat

| Krone explică:

Barba scuze* laughing

| geotibix a răspuns:

Pe la 14-15 a inceput sa imi creasca mie