| OanaM19 a întrebat:

Astazi i-am downloadat la un prieten photoscape-ul de pe net,si cand am ajuns acasa mi l-am downloadat si mie pentru ca al meu nu avea atatea feluri de scris, dar dupa ce l-am dawnloadat si am intrat tot aceleasi scrisuri le aveam ca si inainte. Ce sa fac sa am si eu multe? straight face FUNDA!

1 răspuns:
| BiTzAgAbRiEl a răspuns:

Salut eu folosesc Photoshop - photoScape ecc. eu am photoshop 6.0
photoscape 4.0
si ilustrator cs5.1
dica toate sunt diferite de primele iesite adica sunt mai performante si au mai multe pe ele ecc...
dar depinde de unde l-ai descrcat sau depinde te PC tau sau depinde (cand ai ajuns acasa (au bagat altu sau alceva de genu asta ))
incearca sa descarci photoscape 6.5 sau photoscape 8.0
poate ca sunt;-) bft