| EllenaEll a întrebat:

Buna,TPU!
Ati putea va rog sa imi spuneti daca exista vreo aplicatie gratuita de pe google play cu care sa masor temperatura de afara? Nu e pentru ca nu as avea vreun termometru, dar sunt foarte curioasa. Voua ce aplicatii de pe google play vi se mai par interesante? :* [nu jocuri laughing ]
Multumesc anticipat! :*:*

2 răspunsuri:
| Lavi22 a răspuns:

Thermometer(Free)

| Alin0085 a răspuns:

Buna! happy
Da exista asemenea aplicatii FREE, dar trebuie sa ai aplicatia " Google Play " instalata pe smartphon-ul tau ca sa poti descarca asemenea aplicati.
Sper ca ti-am fost de ajutor! happy