| golem2345543 a întrebat:

Azi la test am copiat de pe telefon si profa m-a vazut si mi-a luat telefonul si testul si mi-a zis ca telefonul il iau de la directoare. Telefonul mi l-a dat la sfarsitul orei si nu mi l-a dus la directoare...dar intrebarea mea este. Mie mi-a pus 1? Eu nu cred pentru ca in ziua aia lipsea un coleg si era mai pe la sfarsitul catalogului iar eu sunt primul, iar ea cand a deschis catalogul i-a trecut direct absenta lui si a dat rapid multe pagini de numele meu iar cand mi-a luat testul nu mi-a trecut o nota, l-a tinut pe catedra. Telefonul chiar ea mi l-a dat. Credeti ca imi da 1 sau ma mai asculta? Ca e prima data cand fac asa ceva si ea e o profa buna. Adica daca nu mi-a dat 1 cum mi-a luat testul si nici pana la sfarsitul orei credeti ca imi va mai da? Nici telefonul nu mi l-a dus la directoare, mi l-a dat la sfarsitul orei. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întreba-o pe diriginta/dirigintele tău ce note ai la materia respectiva și vezi tu dacă ai 1 sau nu

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu siguranta iti va pune 1 sau 2.
Ca nimeni nu se joaca cu asa ceva. Ori va raporta directoarei si iti vor scade nota la purtare.

| Andreeush a răspuns:

Cel mai bine întrebi profesoara.
Oricum așa ceva nu se trece cu vederea, cel mai probabil îți trece 2 sau 3 în catalog.