| anonim_4396 a întrebat:

Sall vreau sa stiu metodele voastre de copiat de ex eu am copiat azi la testul de mate cu telu si m-a prins profa si ai zis ce ai sub banca si i-am zis ca ma uit cat e ceasul
happy si mi la luat pana la sfarsitul oreihappy deci as vrea sa stiu metode de copiat fara sa risc sa fiu prins

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Bine ca nu ti-a luat si testul big grin.
Copiatul nu e cea mai buna solutie.
Parerea mea, invata!

| Dumnezău a răspuns:

1.fituica clasica de hartie, ascunsa in penar
2. daca ai o banca mai,, alunecoasa'' poti sa scrii pe ea
3.aranjeaza cu colegii:unu sa il tina pe prof de vorba, sa-i explice ceva, restul copiati
4.muta-te pe randul din mijloc, ultima banca e cea mai sigura tongue

| Crucified a răspuns (pentru Dumnezău):

Primul răspuns al lui Dumnezău. love struck

| anonima122 a răspuns:

Eu am avut copiute in bluza, in mana, in penar, in cravata, din caiet (am facut asta ieri) cam atat

| anOnimăăăă a răspuns:

Http://fituica.com/cum-sa-copiezi/

Uite aici gasesti mai multe metOde;;)!
Mie mi se pare foarte tare metoda cu sticla!
Sper ca ti-am fost de fOlos. :)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca copii evident ca ristii sa fii prins. incearca sati scrii p picior

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt experta copiez mereu, baga copiutele in maneca, sau scrie-le pe palma, sau baga-le in buzunar, daca mai vrei raspunsuri ma stiu multe...

| petronela1983 a răspuns:

La mine colegi copiau de rupeau tineau fituici pe picioare si nu le prindeau, si in penar avea fituica si asta merge destul de bine succes