| Anonim693748285916472 a întrebat:

Salut
La test la istorie,am adus o foaie deja terminata,aveam intrebarile si am schimbat.o in timpul orei
Eu am luat 10, si dar un coleg m.a parat, iar profa spunand ca imi pune 4 si ca discuta cu mine joi
Rapid va rog
Cum sa o dreg sa o fac sa creada ca n.am copiat?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Inveti ca sa stii ce sa raspunzi in cazul in care te intreaba, eventual raspunsurile de pe foaie.

| samuelrockwer a răspuns:

Buna! "albinutza " are dreptate! In acest caz mai bine inveti ce intrebari erau pe foaie si daca te intreaba sa-i poti raspunde. Numai bine!