| Gggggg06 a întrebat:

Deci am dat un test la engleza pe neanuntate si %60 au copiat si astia care n-am copiat am facut varza. La sfarsitul orei a aflat ca unii au copiat si chiar s-a enervat si a spus ca ne lasa corigenti sau ne da 5 la toti. Eu am facut de nota 3 dar de obicei sunt foarte buna la engleza dar m-am incurcat si am uitat ce era acolo si le-am incurcat cu altele. Acum toti vrem sa ne cerem iertare, dar nu stim cum si sa mai dam odata testul ca nu o sa facem ancheta cine a copiat si cine nu. Cum sa-i cerem iertare adica ce sa spunem ca sa o "atingem" la suflet ca profa asta e destul de dura. VA ROG AJUTATI-MA! DAU FUNDA PROMIT!

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Daca stii bine engleza nu o fi asta the first note no? ce iertare invatati