| landreea96 a întrebat:

Buna TPU.Azi mi-am scapar telefonul Allview q2 cloud jos,iar acum cand vreau sa fac poza, se vad imaginile dar pe un verde si nu clar, adica cu,, purici".Tin sa precizez ca setarile sunt in regula.Nu e niciun efect activat. Imi cer scuze ca am postat aici, am nevoie de un raspuns urgent.Va multumesc!

2 răspunsuri:
| pasareacenusie a răspuns:

Man... nu incerca sai faci nimic ca ii poti pierde garantia Du-te cu parintii la service si ciuleste urechile la ce zic aia acolo si ia amintewinking

| landreea96 explică:

Mersi de raspuns