| maryy a întrebat:

Buna TPU.Ca sa salvezi o poza modificata prin PhotoInstrument trebuie sa platesti inregistrarea? Multumesc si fundita happy

Răspuns Câştigător
| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Nu.dar iti trebuie cont...eu fac asa: 1) Dupa ce am terminat poza, apas PrintScreenSysRq (se afla langa tasta Delete) 2)Merg in Paint 3)Acolo sus, edit->paste 4)Tai poza 5)File->New daca nu intelegi trm mesajwinking sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| cosmin_1969 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti inregistrarea sau ce mai sp u acolo totul e freewinking

| sceptic a răspuns:

Prin screen.
ai photoscape? daca nu ia-l de pe net si pe meniul principal ai screen capture.
daca nu te descurci, da-mi un mesaj

| Cerasela001 a răspuns:

Nu nu trebuie sa platesti.happy
Si eu il am si e super fain :*

Te Rogggg Funditaaa? puppy dog eyes

| sceptic a răspuns:

~cosmin ba iti trebuie un contlaughingpe care nu ti-l faci gratuit