| Deea3 a întrebat:

Buna Tpu.Cand am primit un mail ca unul dintre prietenii mei au postat o intrebare dis greseala am dat "click aici"pentru ca sa nu mai primesc mail cand un prieten pune o intrebare.Cum pot sa fac din nou ca sa primesc mail cand un prieten posteaza o intrebare?

Răspuns Câştigător
| gεόrgιιαηα a răspuns:

Poi Faci asa. Iti scrie intr-o parte asa "Vizualizare profil, Editare date logare, editare profil, mesaje, intrebarile mele, raspunsurile mele, prieteni, notificari, logiut". Si dai pe Notificari. sh acolo iti da 3 variante sh o alegi pe prima.

Sper ca te-am ajutat! Fundita?batting eyelashes