| ExtraSakadat a întrebat:

Cand deschid clientul de la metin2 [client newworld] [.]merge, ma loghez si cand intru pe caracter dupa putin timp ma scoate si se inchide clientul cu totstraight face
Am incercat si cu alte cliente.
Funda

3 răspunsuri:
| silvia3333 a răspuns:

Pai trebuie daca iti face asa sa mai descarci metinul si intri iar sa vezi daca poti sa intri pe caracter. Daca nu mai incerci iar si pana la urma o sa mearga.Asa a reusit o prietena de-a mea. sper sa te ajute si pe tine

| LowLowLowLow a răspuns:

Baga id meu draq_pe_pod descarca team viewer 6 si ti-l fac eubatting eyelashes

| NonameBack a răspuns:

Are probleme serverul tonguePPPPPP