| Floriiiiiii a întrebat:

Buna TPU cand eream mai mica am vazut la televizor un film erea cu 3-4 copii care se jucau in pod si au gasit un dulap si au intrat in el si au ajuns intr-o alta lume cine imi poate spune cum se numeste filmul va rog frumos mi-a placut tare mult filmul si as vrea sa il vad iar! dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| dem0lat0r a răspuns:

Cronicile din Narnia: Leul, vrajitoarea si dulapul. Oare asta sa fie thinking

3 răspunsuri:
| SmartLie a răspuns:

Si eu am vazut filmul si mi-a placut foarte mult. dar din pacate nu-mi amintesc numele. sadsad

| Floriiiiiii explică:

crying

| Floriiiiiii explică:

Da acesta este mersii mult pentr-u ajutor :*