| camytza123 a întrebat:

TPU! Care credeti ca este cel mai frumos nume de persoana?

7 răspunsuri:
| LaughingKarima a răspuns:

Fete : Ashley. Karima(asta e numele meu,cel mai frumos din lume pentru mine),Annastasia, Annabella
Baieti : Cristian, Kris, Sebastian, Tony

| Neo12 a răspuns:

Hei.
Fiecare are un nume preferat, deoarece gusturile variază şi sunt diferite.
Poate eu consider cel mai frumos nume, Miţa, iar ţie nu-ţi place şi practic degeaba am spus.

| Morrígu a răspuns:

Patrick si Sofia.

| TwiSt1997 a răspuns:

Jenel.

| LorenaAnca a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia. Mie imi plac Lorelei si Faust.

| ThePayback a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia. Un nume frumos de fata, pentru mine, e Maria.

| Alexandru_Jorj_1980 a răspuns:

Baiat: Dragos,Sebastian,Romeo, Darius
Fata: Ariana, Daria, Diana, Cristina
Asta este parerea mea. Poate tu ai alte nume preferate.