| LovelyKm a întrebat:

Care este media de admitere la Colegiul Stefan Velovan din Craiova de anul acesta?
Am cautat si am gasit mediile pana in anul 2015.
Va rog sa ma ajutati!
Dau funda! :-)

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mediile de admitere de anul acesta se vor cunoaşte doar DUPĂ ce se face repartizarea computerizată!

Iar dacă eşti în clasa a 8-a, deci, acum te înscrii la liceu, NU ai cum s-o afli mai devreme.
Cel mult, te poţi orienta după mediile de admitere din 2015 pe care le ai şi în Broşura pe care aţi primit-o de la şcoală!

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ştiinţe ale Naturii - 9.29
Filologie - 9.15
Matematică-Informatică - 9.25

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Pai, s-a facut deja admiterea? Se va sti abia dupa admitere.