| naty696 a întrebat:

Buna TPU care imi puteti spune pana cand dureaza reducerile din perioada aceasta?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

De regula pana la 1 septembrie!

| cristi767 a răspuns:

Ce reduceri? La ce produse? Sunt tot felul de reduceri de-a lungul vremii, cu diferite tematice sau in jurul diferitelor evenimente si asa mai departe. In online cel putin nu se opresc reducerile pentru ca au devenit un mijloc bun de a vinde.

Sunt in permanenta tot felul de oferte. Trebuie doar sa studiezi un pic si sa stii ce iti doresti si la ce pret. Si apoi sansa iti poate surade.

Sunt si site-uri unde gasesti mereu cele mai bune reduceri, gen http://ofertebune.com