| silvia94 a întrebat:

Buna TPU ..care stie un site de unde pot descarca gta vice city..si sa mearga si un site de unde pot descrca sims nu conteaza care. dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Liiiax99 a răspuns:

Gta Vice City
h t t p : / / i s o h u n t. c o m / t o r r e n t _ d e t a i l s / 9 1 7 2 5 6 3 7 / G r a n d + T h e f t + A u t o + V i c e + C i t y + P C? t a b = s u m m a r y

Iar la Sims, nu ai spus de care, 1 2 sau 3. La 3 ti-am raspuns eu la com-ul tau de la intrebarea mea.