| gabriella99 a întrebat:

Buna TPU care urmareste magicieni din waverly place spuneti-mi si mie va rog frumos cum se numeste episodul in care alex vede la stiri un luc care picteaza o fata si spune ca e maison si se duce sa il caute...

3 răspunsuri:
| 2345t6yuij a răspuns:

Buna! Episodul in care Alex vede la stiri un lup care picteaza se numeste,, Magicieni Derzlantuiti''. Acest episod are doua parti.Ambele parti le poti vedea pe,, peteava''. Sper ca te-am ajutat. Funda? happy

| 2345t6yuij a răspuns:

Spar ca raspunsul meu a fost folositor! big grin

| 2345t6yuij a răspuns:

Parte 1: desene.jocuri-multe.ro/Magicienii_Din_Waverly_Place/Episodul_78_Magicieni_Dezlantuiti_Partea_1_15391/ Partea 2: desene.jocuri-multe.ro/Magicienii_Din_Waverly_Place/Episodul_78_Magicieni_Dezlantuiti_Partea_2_3528/