| Tairon1 a întrebat:

Cat de diferita este materia la informatica fata de o clasa de intensiv info si una de mate-info simpla? Care sunt diferentele? Cei de la intensiv sun mai buni decat cei de l simplu?

Ms anticipat.Dau funda

1 răspuns:
| Andrei1496 a răspuns:

Diferenta o constituie modul de predare a materiei cat si numarul de ore. La intensiv info faci in avans cu 1-2 zile fata de simplu.
Adica, mai pe intelesul tau, la intensiv info unele chestii le inveti mai rapid ca la info simplu.
Deci diferentele mari ar fi astea 2:
-faci mai multe ore de informatica
-materia este mai avansata ca la info simplu