| printesaalice28 a întrebat:

caut un program prin care sa imi pot schiba sageata de la mouse cum vreau. daca stiti de vreunul scrietil va rog! multumesc celor care o fac! Pa-pa! happy

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

De aici poti descarca diverse cursoare pentru mouse: http://www.cursors-4u.com/ Nu ai nevoie de cont, deci e destul de simplu. Dupa ce descarci tot ceea ce iti place, intri in Control Panel, gasesti sectiunea "Mouse" pe la Dispozitive si dai la Optiuni cursor sau cam asa ceva. De acolo poti "rasfoi" in computer unde ai salvat modelele de cursor si sa ti-l alegi pe cel dorit. Dai click pe "OK" si cam asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai nevoie de nici un program. Se poate modifica direct din customizarea Windows-ului. Intrii in Start > la search scrii Mouse > te duci la tab-ul Pointers si selectezi de acolo care-ti place. Se pot downloada si de pe Google diferite tipuri de cursoare.

| sergO3 a răspuns:

Nu trebuie sa downladezi nimica se poate face de pe comp