| AlexandraAllyAlexutza2000irimia a întrebat:

Buna TPU ce as putea cumpara cadou de ziua de nastere a unei verisoare care face 17 ani?

Răspuns Câştigător
| Alinutaaaaaaaaa a răspuns:

Buna,eu una cred ca i-ar place sa ii cumperi o haina.Tu decizi ce fel de haina, eu una zic o rochita sau ceva asa mai special, ai mai putea sa ii cumperi si niste pantofii, de preferinta cu toc.Sunt sigura ca ii va placea. Sper ca ti-am fost de folos.winking

2 răspunsuri:
| Saskesai a răspuns:

Ar trebui sa ii iei o rochie, machiaje, un ursulet mare, o pereche de pantofi. Sigur i-ar placea!

| AlexandraAllyAlexutza2000irimia explică:

Multumesc pentru idei big grin :*