| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Buna TPU! Ce ati face voi daca ati fipierdut un lucru foarte important al unei prietene foarte bune si stiti ca sar supara? Am cautat acel lucru multe zile la rand si nu l-am mai gasit! Ce pot face? funda va rog raspuns rapid!

Răspuns Câştigător
| alexandru1991 a răspuns:

Odata ce ti-ai dat silinta sa cauti ceea ce ai pierdut, dar in zadar poti sa ii spui linistita adevarul. Se va supara pe moment, dar nu la fel de tare daca nu ti-ai fi dat interesul sa indrepti lucrurile. Daca iti este prietena f buna asa cum spui ar trebui sa lase deoparte orice bun material si sa inteleaga situatiawinking

2 răspunsuri:
| blackangel95 a răspuns:

Cumparai altul.winking

| NoChanceForUs a răspuns:

Îi spui adevărul.