| Petruţa98 a întrebat:

Ce crema imi recomandati, din brosura avon, pentru punctele negre? Imi puteti spune si alte produse nu neaparat de la Avon, ce credeti ca este mai bun pentru punctele negre!

Răspuns Câştigător
| ZuzyGirl a răspuns:

Nu iti recomand sa folosesti produse pentru puncte negre de la Avon.Iti sugerez sa folosesti un baton corector purificator de la Oriflame si un gel pentru spalarea tenului tot de la Oriflame.Amandoua contin ceai alb si rozmarin si sunt foarte bune.Succes in lupta cu punctele negre! happy

1 răspuns:
| Kerli a răspuns:

Pentru puncte negre recomand mastile de argila si cele exfoliante (gasesti la farmacie)