| geany_9157 a întrebat:

ce faceti? vreau sa aud si eu parerea voastra...marti m-am uitat pe net si am aflat la ce liceu am fost repartizata si anume liceul economic galati... dar s-au afisat si la scoala rezultatele si pe foile alea scrie ca am fost repartizata la un alt liceu si anume cuza galati. voi ce credeti? unde e gresit si unde e corect?

Răspuns Câştigător
| DeeaBlondiii a răspuns:

Si eu sunt la economic tot in Galatistraight face...Pai du-te la economic sa vezi listele cu elevii de acolo vezi si viitorii colegi eventualthinking