| MadyMadutza a întrebat:

Buna TPUhappy, ce inseamna atunci cand baiatul care te place nu te baga in seama pe mess si vorbeste cu o prietena de a ta? Inseamna ca nu te mai place sau ce? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| yosirestu a răspuns:

Pai depinde ce vorbesc, cat timp nu te-a mai bagat in seama ca tu ai pus-o, dar cel mai bine ar fi sa o pui pe prietena ta sa il intrebe dar mai pe ocolite pentru ca el sa nu isi dea seama. funda?

1 răspuns:
| MadyMadutza explică:

Am aflat ce a vorbit cu prietena mea. ehhh.nici nu ai vrea sa stii. a facut-o in toaatee felurile posibilee.da mersi pentru raspuns