| anonim_4396 a întrebat:

Buna din noubig grin, am o prietena care ii place de un baiat de clasa a 8[prietena mea este pe cls 6], are id. ul lui nr de tel, hi, stie unde sta, si el la fel,... vorbeste des pe mess cu el, intr. o zi m. a sunat si mi. a spus asa: draga ashley, sunt feriicta ca sunt prietena cu X [amici]. mi. a zis ca se imbratiseaza si ca tot timpul [baiatul de care ii place] pune semnele: :X:*happy:X, si m. a intrebat daca asta inseamna o iubeste. app mai demult el nu vorbea cu ea, va rog frumos ajutati.ma fiindca eu nu. mi dau seama daca o place/iubeste pe prietena mea. dau funda la cel mai bun rasp promit

Răspuns Câştigător
| Dariana a răspuns:

Totusi el e a 8a ea a 6a, pentru el probabil ca exista alte fete in orizontul lui de clasa a 8a, dar nu e exclusa nici sansa ca ar placea. o depinde de mai multe lucruri.Se poate comporta cu ea asa si pentru ca o simpatizeaza si o vede ca pe o sora sau ceva de genul.thinking Mai bine asteapta si daca el o place va face primul pas, sa nu faca ea acest lucru pentru ca dupa aia ar putea sa regrete si o sa se simta umilita.Mult noroc in continuare!>big grin

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Bine că vă plac băieţii.Româna să nu vă placă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca o iubeste, pentru ca asta se intampla numai pe mess unde poate ca incearca sa fie dragut cu ea... s-au intalnit? au mers undeva la suc? pe mess orice e posibil.crede-ma! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... exista posibilitatea sa o placa de mai mult timp si de-aia altadata sa o fi ignorat, sau ea sa fi insistat, ori el sa-si fi dat seama ca-l place asa tare, incat vrea sa "fie" cu ea pentru o perioada de timp si dup-aia s-o lase balta brusc, ca s-o faca sa sufere...