| oanasunshine a întrebat:

Bun, deci... daca un baiat te baga in seama pe mess, te face sa razi dar fata`n fata doar se uita mult la tine dar nu vorbeste cu tine, inseamna ca te place? multumesc.big grin

4 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Buna draguta! probabil ca baiatul este mai timid...dar privirile lui il dau de gol, nu?happy.se infiripa ceva, te place.e clar. bafta!

| PsyhoLynxLynx a răspuns:

100% DAR II E RUSINE.Sunt baiat asa ca stiu ce zic.Te iubeste.Incearca sa te apropii de el incet si furai un mic pupic/sarut (cat de mult poti).
Dupa uita-te in ochii lui si daca vezi ca irisul i se mareste te place categoric.
Daca e liniste incearca sai simti respiratia. Daca respira greu te place.
Daca poarta ceva mai mulat uita-te la pieptul lui si uita-te ce ritm are.Intr-un fel e un mod de a te ajuta sa faci a doua etapa.
Sau cea cel lar da de gol cel mai mult: Puneti mana pe pieptul lui. Daca simti ca respira incet iar inima bate incontrolabil rezulat un singur lucru:
Te vrea si e nebun dupa tine.

| ZzZBianca a răspuns:

Pai cam asta insemna ca te placehappy dar probabil(daca este mai rusinos de fire)na-re curaj sa-ti vorbeasca(de aceea vorbeste cu tine pe mess, real probabil ca ai este rusine). Sper ca te-am ajutat:*

| WhoWhoWho a răspuns:

Mie mi se intampla la fel, dor ca eu sunt baiatul.sigur te place, si daca am ajuns la o discutie care mi se intampla si mie, eu ce-as putea sa fac?