| oanasunshine a întrebat:

Bun, deci, daca un baiat te baga in seama pe mess, te face sa razi dar fata`n fata doar se uita mult la tine dar nu vorbeste cu tine, inseamna ca te place? multumesc.big grin

3 răspunsuri:
| NewDivide a răspuns:

Probabil.
Cred ca e timid, incearca sa il bagi tu in seama happy.

| 000Diddy000 a răspuns:

Poate ca e mai timid si asta e modul lui de a-ti arata sentimentele fata de tine deci da, e posibil sa te placa

| Kid_4219 a răspuns:

Pai...da. Cam asta inseamna. Ii place, dar ii este in acelasi timp rusine sa te intalneasca si sa iti vorbeasca in fata. Tuturor ne este mai usor sa vorbim pe mess, decat fata in fata. big grin