| Elenat89 a întrebat:

Buna,TPU.Ce înseamnă când un băiat vorbește despre viitor intr-o relație?

Răspuns Câştigător
| Ella6 a răspuns:

Buna! nu e un motiv pentru care sa te temi sau care sa-ti dea de gandit. Singurul motiv pentru care se gandeste la viitor, este acela ca tine la tine si isi doreste sa te tina de mana nu numai acum in prezent, ci si in viitorul apropiat sau chiar indepartat. Isi doreste sa te aiba aproape si acest lucru nu poate decat sa te bucure, pentru ca astfel stii ca iubirea pe care ti-o poarta este puternica si momentan chiar indestructibila. Nu ai decat sa te bucuri! seara frumoasa sa ai!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca gandeste normal. Doar nu s-ar gandi la trecut.

| GdX a răspuns:

Om serios cu capul pe umeri. Un om normal.

| Goddessss a răspuns:

Poate are niște planuri