| MariaIoana15 a întrebat:

Ce înseamnă când visezi aceeași persoana de foarte multe ori in ultimul timp? Mi se intampla des sa visez acea persoana, dar in moduri diferite. Este vorba de persona de care imi place mie. Mereu visez ca suntem împreuna intr-o relație. Ce poate sa însemne? Răspunsuri logice! FUNDA

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Cel mai probabil cred ca te gandesti mult la aceea persoana, mai mult decat ar trebui sa o faci, te gandesti ca ai fi cu el, si asa mai departe.
Eh, subconstientul tau a inteles informatia asta, aceasta dorinta a ta, el nu face diferenta intre dorinta si realitate, si iti proiecteaza aceasta dorinta sub forma de vise.

| FaraNumePls a răspuns:

Dorința ta de a fi cu el

Răspuns utilizator avertizat