| CriCos a întrebat:

ce program imi trebuie pentru a modifica poze? de exemplu sa pot pune fundal la o poza, sa pun sclipici, sa mi apara poza de doua sau mai multe ori etc etc

Răspuns Câştigător
| andreeaantonescumaria a răspuns:

Photopaint ii foarte bun... tongue uitate pe youtube si daca iti place ti`l dau eu... numa sa`mi dai id taw :* pe privat :-d

7 răspunsuri:
| deutza a răspuns:

Www.imikimi.com incearca asta:X

| robycfr1 a răspuns:

Photoshine

| Roxanne22 a răspuns:

Eu folosesc Photoscape si e foarte bun happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca http://bancuriok.com/photoshop/online-photoshop/ , poti modifica pozele online !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca fun photo box dar asta e pentru fundal

| aleSsialeXxia a răspuns:

Http://www.taaz.com/ eu asta folosesc...ii mai mult pentru machiaj dar mie imi place... sper ca si tie

| sabry4u a răspuns:

Eu intru pe net pe http://www.picnik.com/app e f ca lumea ...doar ca la cateva trebuie sa platesti... oricum sa stii.nu toate se platesc.nici eu nu platesc.si fac fotografiile super.;)