| FunditainCarouase a întrebat:

Ce seriale gen : Pretty Little Liars, The Vampire Diaries. si altele stiti? Pentru adolescenti, dar nu chiar cu prostii..si Pretty Little Liars are putiiiiin.

Răspuns Câştigător
| Jhfdfd a răspuns:

Gossip Girl, Teen Wolf, The Secret Circle, Supernatural [nu stiu cum e am auzit doar despre el]... The Originals [originari din tvd]. Cred ca iti ajung astea daca chiar vrei sa te uiti laughing!
Mie personal toate mi-au placut desi nu le-am terminat decat pe TVD si TSC. La GG ma uit acum si e prea, dar PREA genial

4 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Mie mi-a placut enorm El internado. e cu adolescenti, cu suspans, crime, etc. Ti-l recomand!

| iKaede a răspuns:

Nu stiu seriale pentru adolescenti fara "prostii". In caz ca te razgandesti, uite aici o lista:
-American Horror Story
-Skins UK
-Skins US
-Dexter
-Supernatural
-The Carrie Diaries
-The Originals
-The Walking Dead (nu contine scene inadecvate si e bun daca vrei ceva thirller/horror)
-Teen Wolf
-The Secret Circle(e doar un singur sezon si nu e terminat pentru ca nu avea audienta, dar mie-mi place mult)
-Desperate Housewifes(nu e chiar de adolescenti, dar mie-mi place anyways)

| KatlynKim a răspuns:

The Originals love struck si Teen Wolf.

| AndrraElena a răspuns:

Buna. Serialele care imi plac mie cel mai mult si de care am auzit ca ar fi foarte interesante :
- Mesaje de Dincolo
- Dexter ( dar nu vorbim aici de Laboratorul lui Dexter. NU sunt desene)
- The Big Bang Theory
- Game of Thrones
- Breaking Bad
- The Americans
- Downton Abbey
- The Good Wife
- Homeland
- Duck Dynasty
- The Moment
- Small Town Security
Sper ca te-am ajutat.
O zi buna!