| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU.CEVA URGENT PLEASE HELP ME! Ok deci la ora de chimie profa a xis ca cine vrea sa faca un proiect pe power point primeste un 10, si eu imi doresc mult un 10 ca sa pot sa-mi maresc media.Ea xicea ca fiecare calculator are programul asta power point,dar eu nu-l gasesc. Oare exista de downloadat? Daca da va rog mult, mult, mult din suflet sa ma ajutati! Dau FundaVOT! Va rog mult! Multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il are orice calculator daca ai instalat pachetul office. Poti folosit Office ul de le Microsoft care costa bani sau poti folosit Open Office care e gratis si poti sa il downloadezi de pe net fara nicio problema.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Il are orice calculator care are instalat pachetul Microsoft Office complet. Poate fi downloadat contra cost de pe siteul Microsoft sau cumparat de la orice magazin de softuri (chiar de pe internet).

| AlinaClms a răspuns:

Cauta Mocrosoft World Power Point (in calculator)